VELKÉ DÍKY MÝM KLIENTŮM

Pavla Šťastná

Podnikatelka, KrásnáMamka.cz

Zatím můj projekt nikdo neuchopil tak srozumitelně a koncepčně konkrétně jako Vy, navíc s ohledem na moji autorskou osobu. Jsem z toho opravdu nadšená a moc se těším na realizace jednotlivých kroků.Hemžilo se mi toho spousta v hlavě už předtím, ale nebyla jsem schopna to pochytat a usměrnit do nějakého plánu. Děkuji!

"Sama si nedokážu dát odosobněný pohled zvenčí, který by jasně řekl: "Tohle má smysl vyvíjet, tohle ne. Tady se zbytečně zasekáváš, tohle je naprosto mimo, takhle to nebude fungovat. Mnohem lepší bude, když tu energii odtud přesměruješ sem. A co zkusit tohle?" Jakmile jsem oslovila Nelu, obratem jsem od ní přesně taková nakopnutí dostala. 
Rychlým, a přitom bystrým, okem projela moje webové stránky a podnikání celkově. Přesně pojmenovala to, co jsem vnitřně sice tušila, ale nevěděla jsem, jak s tím optimálně naložit.

 Nela mi dala stručné, ale efektivní rady, které jsem mohla ihned aplikovat. Spousty inspirace, praktických tipů a doporučení k prezentaci na webu i ke konkrétním službám a produktům, které nabízím. Navíc mi Nela dala návrhy na úplně nové, které také zapadají do konceptu mého podnikání. Překvapily mě svou originalitou a přesahem. Celkově jsem byla nadšená, pošťouchla mě k akci a dala mi cenné podněty, ze kterých budu čerpat delší dobu. A to nemluvím o tom, jak je dokument krásný i graficky. Těším se na další spolupráci s Nelou, kdy spolu probereme její nápady ohledně mého podnikání ještě více do hloubky."

Nela poctivě proslídila můj web i FB komunitu a business page, nabídla mi zcela osvěžující pohled na sebe a moje služby, který jsem já prostě neviděla. 

Když několikrát zopakovala v různých obměnách, že ze mně cítí cílení na ambiciózní bohaté ženy podnikatelů nebo obecně osoby, kteří již prošli nějakým osobním rozvojem, ale hledají ještě další esenci svého Já, která by je plně zacelila v jejich vnitřní síle, málem mi vypadla duše z těla!!! 

S údivem a vděčností jsem hltala každé její slovo z videa - jak to, že mně někdo může vidět z úplně jiného úhlu pohledu než se vidím já, ale přitom to dává takový smysl a zapadá do sebe absolutně všechno !!! 

Hodlám všechny ty cenné rady a vhledy zapracovat, chytla jsem úplně novou energii do podnikání.Navigátor s Nelou doporučuju všem, co mají trochu chaos v tom, co dělají anebo neví, na kterou skupinu zacílit. Nela si vás načte a pak vám to poctivě spočítá Děkuji ti moc, Nela Hanáková! 

Hana Vicherková

Terapeutka 

"Jsem ráda, že to mám pěkně pohromadě shrnuté i s tou infografikou hned na začátku. Hodně zajímavé pro mne bylo to uchopení workshopů, spolu s nastíněním vize/TOUHY. No, úplně jsem se zasnila ... A beru i tu IKEU:D

Až po opakovaném přečtení, jsem objevila spoustu detailů a fajn postřehů, které jsem při prvním přečtení jen prolítla a nevěnovala jim pozornost. Názvy služeb jsem už opravila - Květy duše a Reprodukce. Zatím mne lepší název, než Reprodukce, nenapadl. :D Ale snad je to hned jasnější na první dobrou.

Děkuji za vhled a fajn nápady."

Martina Sladká, podnikatelka

"Formou videa je tato navigace výborná. Ještě si to několikrát projdu, připomínky na stránky jsou pravdivé, už to vidím, co není ideální. Nápady na rodinnou harmonizaci, úžasné, nenapadlo by mě to a přitom to se mnou rezonuje. Děkuji Martina"

Budujte úspěšné podnikání v lehkosti.