Vítám vás, jsem Nela.

A toto je jeden z mých příběhů ...

Mám obrovské vize a jdu za nimi. S radostí se dívám na klienty, kteří se během naší spolupráce raketově posunují a já mohu být na jejich cestě. 

Od mého mládí mě baví komunikace a budování networkingu. Naprosto přirozeně ke mě chodí inovace a nápady, které se snažím realizovat. Jak s nadsázkou říkám, kdybych měla neomezeně času, tak vytvářím každý den nový byznys. 

Miluji efektivitu a řád. Podnikatelům ukazuji cesty, kudy se vydat, otevírám nové možnosti a perspektivu. Buduji osobní značky a ráda pracuji s leadery i těmi, kteří se jimi teprve stávají. 

Ovšem za tímto vším je kus tvrdé práce. Posledních 6 let jsem jako freelancer spolupracovala se známými českými startupy jako je Twisto, Twigree, Flatio, Snadnee a desítky dalších. 

Neskutečně mě baví vytvářet nové věci a když mě něco nadchne, vydržím na tom pracovat i 20/7. A stále si o sobě nemyslím, že jsem workoholic - jen miluji to, co dělám. A ráda se zamiluji i do vaší vize.


Nebylo to ovšem vždy růžové a i já si před několika lety prošla osobní krizí, která mě dovedla k napsání mé knihy Realita bez limitů.

Když se ocitnete pod útokem panických úzkostí a nechápete proč děláte, co děláte a kam směřujete, začnete přehodnocovat i svoje priority. 

Uvědomila jsem si, že nejvyšší hodnotou a motivací pro vše, co dělám je má svoboda. Proto chci tuto hodnotu přenášet nejen do svých projektů, ale hlavně mým klientů. Chci je učit budovat firmy a projekty, které jim budou přinášet dostatek osobní i finanční svobody.

A jde to. 

Společně se mnou se stanete leaderem ve vašem oboru, budete inspirovat a sdílet vaše hodnoty a vizi. Tak si vybudujete dostatečně silné místo, o které se budete moci už vždy opřít. Ukážu vám, jak na to.Na svém kontě mám několik svých projektů a několik úspěšně prodaných. Jsem spoluzakladatelkou udržitelného marketplace UDRUMI, se kterým se chystáme expandovat do zahraničí. 

S UDRUMI jsme také organizovali offline akci SLOU DAYS pro více než 3000 lidí a startupovou soutěž SBRAND.

Vedu také mentoringovou platformu pro ženy LadyLeaderHub.

V současné době se nejvíce věnuji projektu LinkedIn Masters: Moje jméno prodává, který pomáhá lidem být vidět bez reklam na LinkedInu a získávat zakázky a klienty.Rozhodli jste se pro své sny a chcete mě jako podporu? Stačí se rozhodnout, naspat e-mail na nela.hanakova@gmail.com nebo zavolat (případně WA) na +420 722 942 123 a společně se spojíme na náš první call. 

Stačí se rozhodnout a jít si pro to. 

DOVOLTE SI TO - MŮŽETE

Uvidíme se na callu?
Těším se 
Nela Hanáková