MÁM PRO TEBE NĚCO EXTRA

Jaké touhy ukrývá tvoje podvědomí?
Kam tě vede tvoje vize a proč je dobré ji znát? 
Naučím tě, jak uchopit své sny a převést je do reality. 

Nečekej žádné obecné řeči. Nemám to ráda, protože nechci plýtvat tvým ani svým časem. Společně se podíváme na 2 cvičení a 2 techniky, které ti pomůžou pochopit, kam směřuješ.

  • V tom prvním vytáhneš své touhy z podvědomí a zjistíš, jaké zážitky a zkušenosti si skutečně přeješ zažít. Vytvoříš si ROAD MAPU svých cílů a snů a konečně je uvidíš černé na bílém. 
  • V druhém cvičení se podíváme na tvoji ultimátní vizi. Je to bod, který je hnacím motorem našeho života a je dobré o něm vědět. Společně vytvoříme obrázek tvé zářivé budoucnosti. 

A na závěr ti představím techniku lídrů, která ti pomůže rozhodnout se pro akci a začít dělat jednotlivé kroky v realitě. Je to technika jednoduchá, ale mocná. 

.

A ještě ti povím můj příběh. Když jsem narazila na toto cvičení, nevěřila jsem, že v něm objevím raketovou vědu. 

Četla jsem příběhy lidí, kteří popisovali, jak se jim jednotlivé body ze seznamu během několika měsíců splnily. A já si říkala - to je pěkná blbost.

Když jsem si své odpovědi četla, usmívala jsem se, protože se mi moje představy líbily. Nic víc jsem od toho ale neočekávala. Seznam jsem si položila na pracovní stůl a čas od času se na něj podívala. Jenže jak to tak bývá, během několika týdnů jsem na něho zapomněla a zaházela ho kupou dalších papírů.

O půl roku později jsem s údivem zjistila, že se jeden bod ze seznamu zrealizoval bez toho, abych jej plánovala. Rychle jsem našla papír s odpověďmi a hledala další souvislosti. Kupodivu jich bylo více a tak jsem k tomuto cvičení pocítila obrovský respekt. Více se dočteš v návodu. :)