Pojď změnit myšlení, návyky a tím i svůj život za 144 dní


Milá ženo, 
mám v hlavě nápad na aplikaci, kde ti po 144 dní budu dávat cvičení, tipy a motivaci, jak se stát lepší a svobodnější verzí tebe samé.
Nečekej žádné obecné řeči. Půjdeme rovnou k věci, abys viděla výsledky v realitě ihned.
Budu ráda, když se budeš podílet na tvoření této unikátní aplikace společně se mnou.

Jak to bude probíhat?

  • Začínáme 28. 2. 2022. 
  • Každý všední den obdržíš cvičení nebo tip na co se zaměřit. Minimálně jedno cvičení týdně bude obsahovat i krátké video, abych tě pořádně motivovala.
  • Většina cvičení bude na pár minut, některá budou delší. Je jen na tobě, jak moc se zapojíš.
  • První tipy ti pošlu přes e-mail, než vše nahraji do aplikace. Poté si jednoduše stáhneš aplikaci do mobilu a cvičení budeš mít vždy u sebe.
  • Na konci každého měsíce (tedy 5x) ti pošlu dotazník na zpětnou vazbu.

A témata? Budu je lehce měnit podle vašich zpětných vazeb. 

Nyní pro představu asi takto: 

Perspektiva / Hranice /Síla / Peníze / Vděčnost / Radost / Spontálnost / Sebeláska / Akce / Vize a sny / Jak mě vnímají druzí / Trpělivost / Přesvědčení / Komfortní zóna / Prostor pro nové / Zdraví /Potenciál /Sebehodnota /Záměry / Reakce


Nyní můžeš vstoupit za symbolickou cenu 1500 Kč (poté cena poroste na 5.000 Kč) + zpětnou vazbu jednou za měsíc. 

Znáš někoho, kdo potřebuje také lépe pochopit svůj život a pohnout se z místa? Čím víc nás bude, tím lepší výsledek vytvoříme a navíc budeme všichni šťastnější. 

Kdo tě bude provázet a motivovat?

Jmenuji se Nela Hanáková a jsem zakladatelkou značky RACŪNA, spoluzakladatelkou marketplace UDRUMI a autorkou knížky Realita bez limitů. 

Za sebou mám také 7 let zkušeností ve startupech s marketingovými strategiemi. Za svůj největší úspěch však považuji rozhodnutí zrealizovat mé projekty a firmy. A také to, že jsem pro RACŪNU sehnala investici 500 tisíc za jeden měsíc.  Řídím se heslem, že život je hra a když se rozhodneš, všechno jde.


Let's play big and then bigger.
Děkuji ti za důvěru a těším se na naši společnou jízdu.
Nela 💜