Metoda IS: Jak se zákazník dívá na vaši firmu?

Vítejte ve světě nových pravidel prodeje a marketingu. 

V této sekci se podíváme na vaše zákazníky a jestli vám někde neuniká pozornost na jejich potřeby. Všechny grafy ve videu si můžete překreslit a otázky zodpovědět. V placeném kurzu jsou tyto věci obsažené ve WorkBooku. Jelikož na začátku Metody IS sestavujeme ideálního zákazníka a také linku  komunikace, které nyní ještě nemáte, bude nejlepší použít zákazníka současného a váš současný stav firmy. I tak věřím, že vám tato část pomůže k tomu, abyste se z nadhledu podívali na vaši firmu. 

Děkuji, že chcete transformovat své podnikání a posouvat se dále. Kdybyste měli další otázky, neváhejte mě kontaktovat a já vám upřesním, co vše se v Metodě IS dozvíte a zda je pro vás. Budu se na vás těšit ve videu. 

Krásný den

Nela

Už jste se rozhodli posunout firmu na novou úroveň? 

Jsem opravdu ráda, že společně najdeme klíč k vašemu dalšímu posunu a doladíme všechny mouchy napříč vaší firmou. Pokud se chcete dozvědět o Metodě IS více a co všechno balíček obsahuje, klikněte na tlačítko: Chci vědět více.

Pokud jste se již rozhodli do kurzu vstoupit, můžete si jej jednoduše objednat níže. Jakmile platba proběhne, přijdou vám na e-mail přihlašovací údaje do členské sekce. A tam to teprve celé začne!

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.