Q&A, které vás raketově posunou!

Tento rok bude jízda! Využijte příležitosti a zeptejte se mě, na co chcete. 

Jmenuji se Nela Hanáková a posledních 5 let se věnuji strategickému marketingu. Pracovala jsem pro startupy jako je Twisto, Danny P., Ordr, Twigsee, Presentie a mnoho dalších. Chci vytvářet služby pro vás tak, abyste se posouvali dále. Abyste sami mohli využívat principy tvorby inovací a dostali vaše podnikání na další úroveň. A hlavně, aby vám mé služby a kurzy přinášely radost z vašich nových inovací a samozřejmě nové zákazníky. 

Co pro to stačí udělat?

  1. Mít vlastní podnikání a prezentaci (webovky nebo alespoň FB stránku či Instagramový profil)

  2. Napsat otázku přes formulář, který najdete zde.

  3. A začít sledovat FB stránku Inovace v podnikání (https://bit.ly/cestavize), kde přidávám tipy, jak na úspěšný růst.

To je vše. Já se vám ozvu zpět, jak nejrychleji to půjde. Každý měsíc vyberu jednoho z vás, kdo dostane zdarma krátkou verzi strategie: Jak upravit vaše podnikání, aby přinášelo více ovoce (čtěte: zákazníků a peněz).

Pavlína Cimbálková

Koučka

Nela poctivě proslídila můj web i FB komunitu a business page, nabídla mi zcela osvěžující pohled na sebe a moje služby, který jsem já prostě neviděla. Když několikrát zopakovala v různých obměnách, že ze mně cítí cílení na ambiciózní bohaté ženy podnikatelů nebo obecně osoby, kteří již prošli nějakým osobním rozvojem, ale hledají ještě další esenci svého Já, která by je plně zacelila v jejich vnitřní síle, málem mi vypadla duše z těla!!! S údivem a vděčností jsem hltala každé její slovo z videa - jak to, že mně někdo může vidět z úplně jiného úhlu pohledu než se vidím já, ale přitom to dává takový smysl a zapadá do sebe absolutně všechno !!! 

Kateřina Polčanová

podnikatelka

Sama si nedokážu dát odosobněný pohled zvenčí, který by jasně řekl: "Tohle má smysl vyvíjet, tohle ne. Tady se zbytečně zasekáváš, tohle je naprosto mimo, takhle to nebude fungovat. Mnohem lepší bude, když tu energii odtud přesměruješ sem. A co zkusit tohle?" Jakmile jsem oslovila Nelu, obratem jsem od ní přesně taková nakopnutí dostala. Rychlým, a přitom bystrým, okem projela moje webové stránky a podnikání celkově. Přesně pojmenovala to, co jsem vnitřně sice tušila, ale nevěděla jsem, jak s tím optimálně naložit. Nela mi dala stručné, ale efektivní rady, které jsem mohla ihned aplikovat. Spousty inspirace, praktických tipů a doporučení k prezentaci na webu i ke konkrétním službám a produktům, které nabízím.

Kdo se nezeptá, nedostane odpověď.

Slibuji - můj newsletter není žádný spam. Jen tipy, jak urychlit váš růst.